Jesteś 3818 gościem odwiedzającym naszą stronę w 2017 roku.
mtb-votum.pl

Przygotowania do sezonu 2017

Ewa

Kończy się okres przygotowań do sezonu 2017. Nasi kolarze jak zwykle wykorzystali go w pełni. Czas podsumować informacje, które przesyłaliśmy na bieżąco na naszej stronie na Facebooku. Opowiemy również o naszym zgrupowaniu w Przesiece, które odbyło się w miniony weekend.

Zima minęła dość standardowo. Nie obyło się bez dorocznych wyzwań typu Rapha Strava 500km. Nasi zawodnicy korzystali również z urozmaiconych treningów m.in. na nartach biegowych. Jednak im bliżej sezonu, tym ważniejszą rolę odgrywał rower. W tym roku nasi zawodnicy wybrali jako cel zimowych zgrupowań okolice Malagi. W sumie 11 osób podzielonych na dwa turnusy korzystało z dobrodziejstw jakie dają ciepły hiszpański klimat i tamtejsze strome podjazdy.

Na przełomie marca i kwietnia zawitaliśmy jak co roku do Przesieki, gdzie gościliśmy w OW Kaliniec. To było chyba jedno z bardziej udanych zgrupowań pod względem pogody. W każdym razie śnieg był tylko wysoko w górach, a przez 3 dni w użyciu były głównie krótkie komplety ciuchów. Nie obyło się bez ciężkich podjazdów, technicznych zjazdów, ciekawych rozmów, a i na morsowanie w Wodospadzie Podgórnej (3*C) coraz więcej chętnych.

 

Mike

Sponsorzy generalni:

DSA